Halle Berry sapo mbushi 53 vjeçe dhe tregoi edhe njëherë se sensualiteti nuk ka moshë.

Aktorja postoi në “Instagram” foton më epike për ditëlindje, me një kanotiere të lagur dhe pa reçipeta, duke tërbuar fansat.

Pikërisht, shkrimi në kanotiere është “klubi pa reçipeta”, ndërsa krah fotos shkroi: “Një nivel më shumë. ‘66”.

 

View this post on Instagram

 

Leveled up, Circa ‘66.

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on Aug 14, 2019 at 9:53am PDT

Source: Tendence