Big Brother Albania

LIVE në DigitAlb

Dy Kanalet:

(kanali Nr. 8)

(kanali Nr. 9)

kushtojnë 1,990 Lekë, për gjithë kohën që do të zgjasë spektakli.


E përfitoni Falas, nëse bëni abonime 3 dhe 12 Mujore në Paketat Fillestare, Familjare e Premium.

Mund ta blini lehtësisht në të gjitha pikat zyrtare të shitjes DigitAlb, apo online Unit në digitalb.al.

 

 

E për ta aktivizuar atë, duhet të jeni të abonuar në njërën nga paketat DigitAlb, deri në fund të spektaklit.

Klientët e platformës IPKO në Kosovë (çmimi 14.70 euro), si dhe partnerënve zyrtarë të DigitAlb, abonimin mund ta bëjnë vetëm në dyqanet përkatëse.


Për të listuar dy kanalet Big Brother, abonentet me dekoder tokësor të thjeshtë duhet të bëjnë kërkim automatik të kanaleve, ndërsa abonentet me dekodera HD tokësor e satelitor si dhe flyBOX, duhet vetëm ta fikin e ta ndezin dekoderin me telekomandë

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin