Kategoritë: ArkivaLajme 15 Vjet Digitalb

“15 vite DigitAlb”, nis rrugëtimin turneu i futbollit “Super 15”

“Super 15”, si 15 vitet e Digitalb, si 15 vitet e këtyre djelmoshave të rinj. Në prag të festimeve të mëdha të 15 vjetorit të Platformës më të dashur të të gjithë Shqiptarëve, një ndër eventet e shumta që Digitalb organizon, është edhe “Super 15”. Një turne me ekipet e 15-vjeçarëve në futboll, nga të gjitha trevat shqiptare. Ka nisur rrugëtimin këtë të shtunë, në Elbasan, turneu ku marrin pjesë 66 skuadra të 15-vjeçarëve nga Shqipëria, Kosova e Maqedonia. Fillimisht në Elbasan me 4 ekipe të këtij rajoni, ku Deand fitoi 2-0 ndaj Fushë-Mbretit, ndërsa Pepa triumfoi me të njëjtin rezultat ndaj Elbasanit. Turneu vijoi më pas në Fier, aty ku 15-vjeçarët e Lushnjës fituan 1-0 ndaj Flamurtarit, ndërsa Apolonia ...

Lexo më shumë

Argëtim dhe dhurata në festën e DigitAlb në Vlorë!

Muzikë, argëtim pa fund për fëmijët dhe foto me aktorët e dashur të Portokallisë. DigitAlb vazhdoi turin e festimeve të 15 vjetorit me ndalesën e radhës në qytetin e Vlorës me një organizim që nisi që në orët e para të së dielës dhe kulmoi pasdite në “Lungo Mare”. Facepainting për vogëlushët, lojëra me tollumbace, personazhet Masha dhe Ariu, por nuk munguan edhe surprizat sepse nuk mund të ketë festë pa dhurata. E tillë ishte oferta speciale e DigitAlb me dekoderin tokësor dhuratë plus eventet sportive të verës falas, vetëm duke bërë një abonim 3 mujor. Festa vazhdon dhe DigitAlb ju pret të dielën e ardhshme, më 2 Qershor, në qytetin e Shkodrës.  

Lexo më shumë

15 Vjet DigitAlb – Festa në Korçë

15 Vjet DigitAlb, 15 Vjet Jetë në Familje!   Platforma televizive e të gjithë shqiptarëve nisi një turne festimesh me ndalesën e parë në qytetin e Korçës. Krahas atmosferës festive në zonën e pedonales, DigitAlb kishte rezervuar për të gjithë abonentët edhe një ofertë speciale të limituar, me dekoderin tokësor dhuratë, si dhe eventet sportive të verës, UEFA Nations League, European Qualifiers, bashkë me ndeshjet e Shqipërisë e Kosovës dhe Copa America, të gjitha këto FALAS me abonim 3 mujor në paketën Familjare.   Ishin vogëlushët ata që gëzuan më shumë në këtë festë të DigitAlb me rastin e 15 vjetorit, me muzikë e animatorë, ku nuk munguan edhe të ftuarit të specialë, personazhet e tyre të dashur të Portokallisë, ...

Lexo më shumë

Në punë me mamin/babin – #15VjetDigitAlb

Në punë me mamin/babin – #15VjetDigitAlb Edukimi me punën nis që i vogël. Fëmijët e punonjësve të DigitAlb panë nga afër platformën e të gjithë shqiptarëve, për të shuar pikëpyetjet e tyre se si ajo çka shohin në ekran bëhet e mundur dhe falë prindërve të tyre. Në cdo cep të ambjenteve të DigitAlb, ishin fëmijët ata që në një ditë bënë punën e mamit apo babit. Ishin të vegjlit ata që çekuan hyrjet apo daljet në punë, që u ulën në vendet e familjarëve, që provuan emocionet në dhomën e kostumografisë dhe grimit, para fillimit të emisionit apo që u ngjitën në studiot e prezantuesve të njohur të DigitAlb. Kjo mundësi u ofrohet të gjithë fëmijëve që ndajnë ditëlindjen ...

Lexo më shumë

DigitAlb…15 Vjet në 2 minuta!

DigitAlb…15 Vjet në 2 minuta! DigitAlb ka prezantuar dje promon “15 Vjet në Familje”. Në vetëm dy minuta tregohet historia e një familjeje normale shqiptare që jeton me DigitAlb prej 15 Korrikut 2004 deri më sot. Në një plan sekuencë brenda pak çasteve shihet se si jeta e dy njerëzve, brenda një shtëpie ndryshon në 15 vite. Video që të emocionon që në shikimin e parë ka bërë jo pak shikues kuriozë se si është realizuar. Për ta zbuluar duhet të prisni edhe pak. Ndërkohë nëse nuk e keni parë, mos e humbisni.

Lexo më shumë

15 Vjet Digitalb

Më 15 Korrik Digitalb feston 15 Vjet në Familje.   Platforma televizive që mbledh Shqiptarët përpara ekranit ka plot gjëra për të festuar, e pavarësisht se dita e lindjes është ende larg dyert e Digitalb janë hapur, fillimisht për ata më kuriozët. Po ashtu Digital po kërkon Adoleshentët që ndajnë ditëlindjen me të. Nëse edhe ti ke lindur më 15 Korrik 2004, dhe këtë vit mbush 15 vjeç, apliko tani tek ky link dhe bëhu gati për shumë të papritura. Nga Struga në Tiranë, artistët e vegjël të Teatrit Poshka erdhën dhe vizituan nga afër shtëpinë e DigitAlb, ku ishin edhe të ftuar specialë në emisionin #TAG në My Music me Elona Duron dhe Xhesika Trolën.   Teatri Poshka, i vetmi ...

Lexo më shumë

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin