Nën tingujt e “Knock You Out” të LL Cool J vjen traileri spektakolar i “Godzilla II: King of the Monster”, i fundit para daljes në kinema javën e ardhshme.

Kapitulli i tretë i sagës, pas “Godzilla” i Gareth Edwards dhe “Kong: Skull Island” i Mike Dougherty, do të sjellë mbretin legjendar të përbindëshave në përballje me titanët e rinj, mes tyre Mothra, Rodhan dhe i tmerrshmi King Ghidorah, protagonist së bashku me Godzilla-n në disa skena mahnitëse.

Source: Televizion