Ka vetëm një muaj që ka lidhur dhe është bërë i famshëm. Vogëlushi Psalm, fëmija i katërt i Kim Kardashian e Kanye West bëri shfaqjen e parë në “Instagram” dhe në pak orë i kaloi 5 milionë “like”. “Psalm Ye”, shkruan prindërit përkrah fotos, duke lënë të kuptohet se djali ka dhe një emër të dytë.

 

View this post on Instagram

 

Psalm Ye

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Jun 10, 2019 at 10:17am PDT

Source: Tendence