KONCERTI “15 VJET DIGITALB”

15 Korrik 2019

KONCERTI
15 VJET DIGITALB

Të Hënën e 15 Korrikut Digitalb
feston me krenari ditëlindjen e 15-të

me një organizim si rrallë më parë në Sheshin më të madh që mbledh Shqiptarët kudo ndodhen, sepse festën e organizon platforma me e madhe televizive Shqiptare.

Duke ndjekur dhjetra eventet e muajve të fundit, në datat 13-14-15 Digitalb do të jetë në Sheshin Skënderbej me “Ishujt e Argëtimit dhe Festës”

dhe ‘Ilusionarium’ ku të gjitha moshat mund të luajnë, argëtohen fitojnë dhurata dhe shijojnë shumë surpriza. Kjo sepse një ditë nuk mjafton për të festuar Ditëlindjen e Digitalb dhe sepse ndryshe nga zakoni jemi ne që ju japim dhurata!

Festimet kulmojnë më 15 Korrik pas orës 18.00 me koncertin që mbledh artistët më të mirë të Kombit në ngjarjen më të madhe të vitit.

Ledri Vula

Ylli Limani

Mc Kresha & Lyrical Son

Kida

Jericho

Vedat Ademi

Tayna

Young Zerka

Ronela Hajati

Aurela Gaçe

Alban Skënderaj

Elvana Gjata

Çfarë pritet tjetër? Duhet të vini vetë ta zbuloni. Hyrja është e lirë.

 

Digitalb ju pret! Ejani me të gjithë Familjen.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin