By Andi Deçka

3F6F629700000578-4429782-image-a-76_1492723538440

Man.UTD, Ajax, Celta Vigo dhe Lyon janë 4 skuadrat gjysmëfinaliste të Europa League pas 4 sfidave cerekfinale shumë të luftuara, Me Shume