IPTV DHE BASHKËPUNIMI ME DigitAlb

BASHKËPUNIMET

 

Ne në DigitAlb jemi kujdesur që publiku i gjërë të informohet për të gjitha mundësitë e marrjes së programeve të DigitAlb në Shqipëri, Kosovë e kudo ku shqiptarët jetojnë e punojnë, duke kontribuar kështu në mbajtjen e lidhjeve kulturore me atdheun dhe gjuhen shqipe.

Çdo individ apo kompani duhet të kujdeset për të marrë një shërbim të ligjshëm, të garantuar në kohë dhe me cilësi. Sikurse është në praktikat e të paktën 10 viteve të fundit, publiku i gjërë i drejtohet një nga pikave të autorizuara të shitjes së DigitAlb dhe partnerëve të vet në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni etj.

Partnerët e DigitAlb, të cilët e kanë fituar të drejtën e ofrimit të shërbimit të televizionit me pagesë tek klientët e tyre, janë të publikuar rregullisht ne faqen web te kompanisë: https://www.digitalb.al/ndihma/iptv-dhe-bashkepunimi-me-digitalb/

Në këtë adresë mund të gjeni edhe specifikimet e nevojshme që lidhen me territorin e saktë të marrjes së shërbimit në njësinë e banimit apo biznesit.

Aktualisht, bashkëpunimet zyrtarë të DigitAlb janë me palët si vijon:

 

PIRATERIA

 

Aktualisht në treg ka një sërë operatorësh apo platformash që piratojnë kanalet në pronësi të DigitAlb, kanale të tjera për të cilat DigitAlb gëzon të drejtat ekskluzive të distribucionit, si dhe perdorin në formë të paautorizuar logon dhe markat e DigitAlb.

Këta operatorë piratë vjedhin kanalet dhe të drejtat e DigitAlb si dhe në të njëjten kohë ju vjedhin edhe ju të nderuar përdorues.
Në këto kushte, së bashku le të mbrojmë Platformën e të Gjithë Shqiptarëve nga pirateria dhe konkurenca e pandershme duke i thënë JO vjedhjes dhe përdorimit pa të drejta.

Lutemi të denonconi çdo rast të vjedhjes së kanaleve të DigitAlb për të cilin viheni në dijeni në adresën elektronike ose në numrin e telefonit. E gjithë marrëdhënia/komunikimi ynë do të jetë tërësisht konfidencial.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin