Ofertat

E Çelim Pranverën, me një SuperOfertë në DigitAlb!

Zgjidh të abonohesh sa më gjatë në Paketën Familjare apo Premium
dhe do të përfitosh Ulje çmimesh
deri në 4,500 lekë.

Mbushe shtepinë plot me ngjyrat e stinës së re.


Nga muaji Mars e deri në muajin Nëntor do të luhen ndeshjet kualifikuese për kampionatin Europian të Futbollit “European Qualifiers Euro 2020”.

Ky event sportiv, do të transmetohet ekskluzivisht vetëm në kanalet e SUPERSPORT.

Prej 1 Marsit, DigitAlb i ofron FALAS  të gjitha ndeshjet “live” në grupe dhe ndeshjet e përfaqësueseve të Shqipërisë dhe Kosovës, edhe për të gjithë ata abonentë të cilët do të zgjedhin të abonohen në paketën FAMILJARE TOK/SAT nisur nga 3 MUAJ.

Perveç kësaj, do të përfitojni FALAS edhe Fazën Gjysëm-Finale dhe Finale Uefa Nations League.


Paketa e kanaleve të Super Sport të cilat transmetojnë ndeshjet e Kategorisë Superiore.
Ekskluzivitet i DigitAlb.
Mund të abonoheni për 3 ose 12 Muaj!

Për abonime 3 ose 12 mujorëshe klikoni këtu


SA SHUMË PËRFITON NGA OFERTA E flyBOX SATELITOR!

Nëse abonoheni në Paketën PREMIUM Satelitore,

për më shumë se 9 Muaj, atëherë e përfitoni me 50% ulje.

Sa shumë PËRFITONI, plot 4,950 lekë!

Me flyBOX, keni Falas edhe POPCORN

Çmimet e Paketave i gjeni këtu


PËRFITO NGA OFERTA E DEKODERIT TOKËSOR!

 

Merr dekoderin T2 HD Falas!

Nëse abonoheni në njërën nga Paketat e Abonimit FAMILJARE ose PREMIUM,

për 12 Muaj, atëherë e përfiton këtë dekoder Falas.

Nuk është pak, sepse PËRFITONI plot 3,900 lekë!

Çmimet e Paketave i gjeni këtu


PËRFITO NGA OFERTA E DEKODERIT flyBOX TOKËSOR

Fitoje flyBOX Tokësor FALAS ose me 50% Ulje!

Si?

Nëse abonoheni në Paketën 12 Mujore FAMILJARE, ju e merrni flyBOX me 50% Ulje, dhe përfitoni 4,950 lekë!

Por nëse abonoheni në Paketen 12 Mujore PREMIUM, atëherë e përfiton flyBOX Falas, ose plot 9,900 lekë!

Çmimet e Paketave të abonimit i gjeni këtu


OFERTA E HARD DISK

 

DigitAlb bën një SuperUlje për Hard Disk.

Tashmë e merrni me 50% Ulje, ose për vetëm 4,990 lekë!

Çfare ju duhet Hard Disk? Kliko këtu


OFERTA E POPCORN

 

Shijo POPCORN Falas.

Thjesht nëse keni abonim në njërën nga Paketat FAMILJARE apo PREMIUM

atëherë hyni në Botën e Madhe të POPCORN dhe zgjidhni të shihni Video on Demand, mijra programe, Falas.

Për më shumë informacion, kliko këtu.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin