PROGRAMET

1000-lb Sisters, Çdo të mërkurë, Ora 20:00, TLC


Amy dhe Tammy Slaton, dy motra që peshojnë mesatarisht 450 kg, kanë qenë gjithmonë të varur nga njëra-tjetra për të bërë një jetë normale. Këtë sezon të ri, ato do të përpiqen që të humbin peshën e mjaftueshme për t’u kualifikuar dhe për t’iu nënshtruar një operacioni, i cili mund t’u ndryshojë atyre jetën dhe do t’u mundësojë të ndjekin ëndrrat e tyre.

Season 3

 

Zhanri

Dokumentar

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të mërkurë 20:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin