PROGRAMET

90 Day: The Single Life, çdo të enjte, Ora 21:00, TLC


Gjashtë beqarë po zhyten përsëri në botën e romancës. Ata nisin një udhëtim për të lundruar në gjithçka, nga takimet e para deri te rënia përsëri në dashuri. Dëshira për të gjetur partnerin e tyre të përsosur me ndihmën e miqve, familjes, trajnerëve të takimeve, ngjarjeve dhe aplikacioneve. A do të jetë e nxehtë dhe e zjarrtë jeta e këtyre romantikëve apo e ftohtë dhe e vetmuar?

 

Zhanri

Reality

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të enjte 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin