PROGRAMET

Akuariumi: Një jetë ujore, çdo të hënë, ora 20:00, Family-HD


Asnjë vend tjetër në botë nuk është më misterioz sesa oqeani. Ende sot, më shumë se 90% e ujrave të tij të pamata mbeten të paeksploruara. Fatmirësisht, ka nga ata që ia kanë kushtuar jetën zbulimit të sekreteve të tij. Le të udhëtojmë sëbashku n Akuariumin e dy oqeaneve,  një parajsë e fshehur në zemër të bregdetit Viktoria dhe Alfred të Kejp Taunit. Ai ekziston në kufirin e mjegullt ndërmjet botës njerëzore dhe mbretërisë detare.

 

Zhanri

Dokumentar

 

Viti i prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të hënë 20:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin