PROGRAMET

America Has Fallen, e shtunë, Ora 20:00, FILMBOX PREMIUM


Jeta civile e ish-marinsit, Ryan Taylor është në kaos që kur e përfshijnë në një sulm terrorist në Pittsburgh. Me agjentët federalë dhe terroristët që e ndjekin, Ryan duhet të përdorë çdo aftësi që ka për të qëndruar një hap përpara dhe për të parandaluar një sulm edhe më të madh.

 

Regjia

Tom Getty

 

Aktorë

Tom Getty, Curtis Caldwell, Phil Lewis

 

Zhanri

Aksion

 

Mosha e lejuar

Mbi 15 vjeç

 

Viti i Prodhimit

2016

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E shtunë 20:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin