PROGRAMET

America’s Next Top Model, e hënë – e premte diel, ora 13:50, FOX LIFE


Vajza të reja me prejardhje, forma dhe përmasa të ndryshme, konkurrojnë për të provuar se mund t’ia dalin në botën stresuese dhe të vështirë të modelimit. Të udhëhequra nga supermodelja, Tyra Banks dhe përballë disa prej emrave më të njohur të industrisë së modës, finalistet konkurrojnë në një “shkollë të përshpejtuar” të modelingut. Pjesëmarrëset mësojnë të zotërojnë pasarelat e ndërlikuara, fotosesionet e modës dhe të perfeksionoknë aftësitë e reklamimit, të gjitha nën mbikëqyrjen 24 orë në ditë të kamerave.

 

Zhanri

Reality show | Garë

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 13:50

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin