PROGRAMET

America’s Next Top Model, e hënë – e premte diel, ora 13:50, FOX LIFE


Vajza të reja me prejardhje, forma dhe përmasa të ndryshme, konkurrojnë për të provuar se mund t’ia dalin në botën stresuese dhe të vështirë të modelimit. Të udhëhequra nga supermodelja, Tyra Banks dhe përballë disa prej emrave më të njohur të industrisë së modës, finalistet konkurrojnë në një “shkollë të përshpejtuar” të modelingut. Pjesëmarrëset mësojnë të zotërojnë pasarelat e ndërlikuara, fotosesionet e modës dhe të perfeksionoknë aftësitë e reklamimit, të gjitha nën mbikëqyrjen 24 orë në ditë të kamerave.

 

Zhanri

Reality show | Garë

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 13:50

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin