PROGRAMET

Amonit, Popcorn


Angli, vitet 1840. Mary Anning, paleontologe e famshme, por kurrë e njohur nga autoritetet, kërkon e vetmuar përgjatë bregdetit të “Lyme Regis” për fosile, për të përballuar jetesën. Ekzistenca e saj sistematike përmbyset me ardhjen e Charlotte-s, një grua e re e martuar në përpjekje për tu rikuperuar nga një traumë. Dy gratë zhvillojnë një lidhje të fuqishme, që do të ndryshojë jetët e tyre përgjithmonë.

 

Regjia

Francis Lee

Aktorë

Kate Winslet, Saoirse Ronan, Fiona Shaw, Gemma Jones

 

Zhanri

Biografi | Dramë | Romancë

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Mbi 17 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin