PROGRAMET

Aventura e madhe Lego 2, Popcorn


Qytetarët e Briksburgut përballen me një rrezik të ri: pushtues nga hapësira po shkatërrojnë gjithçka me shpejt seç mund të rindërtohet. Beteja për t’i mposhtur ata do të çojë Emetin, Lusin dhe Batmanin në botë të largëta të paeksploruara, duke përfshirë një galaktikë ku gjithçka është një muzikal. Kjo sfidë do të testojë kurajon e kreativitetn e tyre dhe do të tregojë sa të veçantë janë ata

 

Regjia

Mike Mitchell

Aktorë

Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Ferrel, Will Arnett, Charlie Day etj.

 

Zhanri

Vizatimor | Aventurë | Komedi

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin