PROGRAMET

Aventurat e Delit dhe Spenkit, Popcorn


Frymëzuar nga miqësia e vërtetë mes një qeni Jack Russell Terrier dhe një kali në miniaturë. Adi and Ela janë gjysmëmotra adoleshente ma pak të përbashkëta. Kur Adi humbet të atin, Ela dhe qeni Deli, afrohen për të krijuar një lidhje me të dhe kalin e saj Spanki. Jo vetëm që kafshët miqësohen, por ata bëhen një dyshe e paparë. Pasi zbulojnë se nuk mund ta mbajnë më financiarisht Spankin, Adi i regjistron dy miqtë në një spektakël të famshëm talentesh….

 

Regjia

Camille Stochitch

Aktorë

Brenna D’Amico, Reylynn Caster, Elaine Hendrix, Denise Richards etj

 

Zhanri

Aventurë | Familje

 

Viti i Prodhimit

2018

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin