PROGRAMET

Aventurat e Ted exploruesit dhe sekreti i mbretit Midas

Ted Xhons, eksploruesi i famshëm kthehet sërish. Pasi zbuluan qytetin e lashtë të inakve dhe mbrojtën thesarin, Tedi, Sara, Xhefi dhe Belzoni, janë gati për një aventurë të re. Këtë herë, Tedi dhe skuadra e tij vihen në kërkim të gjerdanit të mbretit Midas, që kërkohet me çdo kusht nga një biznesmen shpirtkeq.

 

Regjia

David Alonso, Enrique Gato

Skenari

Jordi Gasull, Neil Landau

Zërat Origjinal:

Óscar Barberán, Michelle Jenner, Luis Posada, etj…

 

Zërat në Shqip:

Ervin Bejleri, Devis Muka, Klodi Keco, etj…

Zhanri

Vizatimor | Aventurë | Komedi

Viti i Prodhimit

2017

 

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin