PROGRAMET

Bad Dog!, çdo ditë, Ora 17:25, Animal Planet


Kafshët shtëpiake janë kapur në kasetë duke i turpëruar, mposhtur dhe sfiduar pronarët e tyre. Eksploroni kërkimin për kafshët më të këqija dhe më të djallëzuara në mbarë globin. Por cila kafshë shtëpiake do të kurorëzohet ‘më e keqja nga të këqijat’?

 

Zhanri

Dokumentar | Reality

 

Sezoni

1

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo ditë 17:25

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin