PROGRAMET

Batman Shpirti i Dragoit, Popcorn


Batman, Bronze Tiger, Lady Shiva, dhe Richard Dragon bashkojnë forcat kur kuptojnë mjeshtri i arteve marciale që i trajnoi, është zhdukur prej shumë vitesh në rrethana misterioze. Kur një relike e mallkuar rishfaqet, dhe bashkë me të, misteri i mjeshtrit të tyre, Batmani me ish shokët e e klasës duhet të përballen me provën përfundimtare të aftësive të tyre vrasëse në Artet Marciale.

 

Regjia

Sam Liu

Aktorë

David Giuntoli, Mark Dacascos, Kelly Hu, Michael Jai White etj.

 

Zhanri

Animim | Aksion | Aventurë

 

Viti i Prodhimit

2021

 

Mosha e lejuar

Mbi 15 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin