PROGRAMET

Benvenuti al centro, çdo të shtunë dhe të diel, ora 20:00, Stinët


Manueli ka një jetë të ndërlikuar. Mes grindjeve me gruan, ngacmimeve të shefes dhe halleve me femijët, ai lë gjithçka për të filluar një jetë të re. Në këtë moment nisin dhe problemet e vërteta që do të shoqërohen me situata plot humor

 

Regjia:

Domenico Costanzo

 

Aktorë

Emanuele De Nicolò, Gerardo Placido, Alessandro Paci, Carmen De Venere

 

Zhanri

Serial komik

 

Viti

2013

 

Mosha e lejuar:

Mbi 13 vjeç

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të shtunë dhe të diel 20:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

WordPress Lightbox Plugin