PROGRAMET

Beyond The Unknown, çdo të martë, ora 21:00, Travel Channel


Aventurieri dhe i apasionuari i historisë, Don Wildman kërkon nëpër kasafortat e institucioneve më prestigjioze në botë, për të zbuluar objekte misterioze dhe magjepsëse, që sfidojnë besimet tona. Nëpërmjet intervistave bindëse dhe pamjeve të pasura arkivore, Don kërkon t’u përgjigjet pyetjeve më të mëdha të historisë dhe të eksplorojë ngjarjet më mahnitëse dhe më të pashpjegueshme të kohës sonë.

 

Zhanri

Dokumentar | Histori

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të martë 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin