PROGRAMET

Black-ish, çdo të shtunë e të diel, ora 20:00, Stinët


Andre Dre’ Johnson është afro-amerikan, ka një punë të mirë, një familje të bukur dhe shtëpi në periferi. Por ai dyshon se kjo mënyrë jetese e ka zbehur identitetin e tyre kulturor, ndaj përpiqet t’i afrojë fëmijet sa më shumë me rrënjet e tyre

 

Autor:

Kenya Barris

 

Aktorë

Anthony Anderson, Tracee Ellis Ross, Yara Shahidi, Marcus Scribner Miles Brown etj.

 

Zhanri

Komedi

 

Viti

2014

 

Mosha e lejuar:

Mbi 13 vjeç

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të shtunë e të diel 20:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin