PROGRAMET

Bob Marley: One Love, VOD


Bazuar në historinë e vërtetë të ikonës së muzikës regge Bob Marley (Kingsley Ben-Adir), i cili frymëzoi gjenerata të tëra me këngët e tij mbi paqen, dashurinë dhe unitetin. Ai i kapërceu fatkeqësitë në jetën e tij dhe nuk hoqi kurrë dorë nga muzika e tij revolucionare.

 

Regjia

Reinaldo Marcus Green.

Aktorë

Kingsley Ben-Adir, Lashana Lynch, James Norton

 

Zhanri

Biografi | Dramë | Muzikë

 

Viti i Prodhimit

2024

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

Në çdo kohë ne VOD

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin