PROGRAMET

Bobsfungjeri Pantallonkatrori, çdo të shtunë dhe të diel, ora 21:00, Çufo


Bobi dhe Patriku rikthehen në ekranin e tuaj … Ata vijnë me bëma të reja… Me çudirat më të pabesueshme, të botës së tyre nën ujore… Ndiqni serite me te reja të dy miqve tuaj të vjetër…

Viti i prodhimit:

2017

 

Zhanri:

Serial vizatimor

 

Mosha e lejuar:

Për çdo moshë

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të shtunë dhe të diel 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin