PROGRAMET

Brajan Benks, Popcorn


Historia frymëzuese e Brian Banks-it, një yll i futbollit amerikan të gjimnazeve, jeta e të cilit përmbyset pasi dënohet gabimisht për një krim që nuk e ka kryer. Pavarësisht mungesës së provave, ai gjykohet nga një sistetim drejtësie të çalë dhe dënohet me 10 vjet burg. Vite më vonë, me ndihmën e një avokati, ai lufton për të rimarrë kontrollin e jetës së tij dhe të realizojë ëndrrën për të luajtur në Kampiomatin Kombëtar të Futbollit

 

Regjia

Tom Shadyac

Aktorë

Aldis Hodge, Greg Kinnear, Sherri Shepherd, Tiffany Dupont etj.

 

Zhanri

Biografi | Dramë

 

Viti i Prodhimit

2018

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin