PROGRAMET

Breshkat adoleshente ninxha, e hënë – e premte, ora 21:00, Çufo

Katër ninxhat adoleshentë, Leonardo, Donatelo, Rafaelo dhe Mikelanxhelo kthehen me aventurat e tyre të reja përballë armiqve të rinj. Por në krah do të kenë një mik të ri që do të ndryshojë gjithçka.

 

Viti i prodhimit: 

2013

 

Zhanri: 

Serial vizatimor

 

Mosha e lejuar:

Për çdo moshë

TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin