PROGRAMET

Bukuritë e fshehura të Italisë, çdo të diel, 20:00, Natyra


Një udhëtim për të zbuluar qytete të pasura me traditë të lashtë, ku sekretet e kuzhinës së shijshme vendase, zanatet tradicionale dhe muzika popullore ruhen nga brezi në brez… E ku ka më mirë, se sa Italia e bukur, me ushqim të shijshëm dhe me kulturën e pasur? Le të zbulojmë Taorminën, Iskia, Modena, Tolfa , Çesena, Maremma … Këto e shumë vende të tjera janë shembuj të shkëlqyeshëm të këtyre xhevahireve si një përfaqësim i vërtetë i historisë madhështore dhe të pasur të Italisë…

 

 

ORARE TRANSMETIMI

 

DATA ORA KANALI
Çdo të diel 20:00  

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

WordPress Lightbox Plugin