PROGRAMET

Chuck’s Week Off: Mexico, çdo të premte, ora 21:00, 24Kitchen


Shefi i kuzhinës, Chuck Hughes është i etur për një pushim nga puna e tij e përditshme. Kështu që ai vendos të shkojë në Meksikë dhe do të shëtisë në të gjithë vendin me Xhipin e tij, në kërkim të aventurave kulinare.

 

Zhanri

Kuzhinë | Kulturë

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të premte 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin