PROGRAMET

Cook Clever and Waste Less, çdo të diel, ora 20:55, 24Kitchen


Legjenda e kulinarisë dhe mbretëresha e ushqimeve të mbetura, Prue Leith bashkohet me ekspertin e ushqimit Dr. Rupy Aujla për të ndihmuar familjet se si të ripërdorin mbetjet ushqimore dhe të kursejnë para.

 

Zhanri

Kuzhinë | Gatim

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të diel 20:55

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin