PROGRAMET

Darcey & Stacey, Çdo të martë, Ora 20:00, TLC


Të gjithë sytë janë te binjakët teksa lançojnë linjën e tyre të re të rrobave të banjës gjatë një sfilate mode në Javën e Notit në Miami. Stacey planifikon një lëvizje të madhe që do të ndryshojë jetën e saj dhe të Florianit përgjithmonë. Darcey e vendos Georgin në karrigen e nxehtë për problemet e tij me paratë.

 

Zhanri

Reality

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të martë 20:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin