PROGRAMET

Dashuri e verbër, e hënë – e premte, ora 16:00, Stinët


Don Luis kërkon me ngulm që bashkëshortja t’i japë një trashëgimtar për mbiemrin e madh Okaranza, por Prudencia lind një vajzë, në dukje pa jetë. Mamia i jep një djalë jetim nënës së re, dhe kur kupton se vajza është mrekullisht gjallë, e rrit si të ishte e saja. Vite më vonë, jeta do të kryqëzojë sërish rrugët e dy të rinjve, me fatin e të cilëve është luajtur që në fëmijëri…

 

Krijuar nga:

Gabriela Ortigoza

 

Aktorë

Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Luz Elena González, Candela Márquez, Carlos de la Mota.

 

Zhanri

Telenovelë

 

Viti

2017

 

Mosha e lejuar:

Mbi 13 vjeç

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 16:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin