PROGRAMET

DEKALOGU KUQ E ZI ep 5, çdo të martë, ora 19:00, T-HD

Nga Prishtina në Tiranë, me probleme e situata nga më të ndryshmet, në të gjitha fushat e jetës, vijnë dhjetë episode humori mbarëkombëtar, me zgjidhje e zgjedhje origjinale shqiptare, të sjella nga aktorët më të mirë të humorit nga Shqipëria dhe Kosova.

Aktorë

ENVER PETROVCI, OLTA DAKU, SHKELZEN VESELI, XHEVDET JASHARI, JONIDA VOKSHI, HELIDON FINO, EFTIOLA LACKA, ARMEND ISMAJLI, ABUELA KRYEZIU, BESNIK KRAPI, KUSHTRIM QERIMI, LINDA JARANI.

Regjia

ALTIN BASHA

Skenari

STUPCAT & FLORIAN BINAJ

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të martë 19:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin