PROGRAMET

DEKALOGU KUQ E ZI, çdo të hënë, ora 20:00, T-HD


Nga Prishtina në Tiranë, me probleme e situata nga më të ndryshmet, në të gjitha fushat e jetës, vijnë dhjetë episode humori mbarëkombëtar, me zgjidhje e zgjedhje origjinale shqiptare, të sjella nga aktorët më të mirë të humorit nga Shqipëria dhe Kosova.

Aktorë

Florian Binaj, Gazmend Paja, Besart Kallaku, Vedat Bajrami, Mensur Safçiu, Osman Azemi.

 

Regjia

Altin Basha

 

Zhanri:

Serial Komik

 

Viti i prodhimit:

2015

 

Mosha e lejuar:

Fëmijë të shoqëruar me prindër

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të hënë 20:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin