PROGRAMET

Deti i thellë blu 3, Popcorn


Dr. Ema Kolins dhe ekipi i saj po kalojnë verën e tyre të tretë në bregdetin e Mozambikut, duke studiuar efektet e ndryshimit të klimës tek peshkaqenët e mëdhenj, që mblidhen aty çdo vit për të lindur. Jeta e tyre e qetë prishet kur një ekip “shkencor” i drejtuar nga ish i dashuri i saj, biologu detar, Riçardi shfaqet duke kërkuar tre peshkaqenë të arratisur, të cilët, janë ndryshe nga çdo peshkaqen që ata kanë studiuar…

 

Regjia

John Pogue

Aktorë

Tania Raymonde, Nathaniel Buzolic, Emerson Brooks, Bren Foster etj.

 

Zhanri

Horror | Fantashkencë

 

Viti i Prodhimit

2020

 

Mosha e lejuar

Mbi 15 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin