PROGRAMET

Devious Maids, çdo të diel, ora 21:00, Stinët

Pas zbulimit të vrasesit të Florës, arrestimit të Rozës nga agjentët e emigracionit, prishjes së marrëdhenies midis Denisës dhe Zoit dhe fejesës së rreme të Karmelës, jetët e shërbyeseve do behen edhe më emocionuese këte sezon.

 

Aktorë

Ana Ortiz, Dania Ramirez, Roselyn Sanchez

 

Zhanri

Komedi | Dramë | Mister

 

Viti

2014

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E diel 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin