PROGRAMET

Dhjetëshja Më e Mirë e Viteve 80′, çdo të mërkurë, ora 22:00, 24Kitchen


Aktori Rob Lowe rikujton aspektet më të paharrueshme të kulturës pop të viteve ’80, dhe do t’ju njohë me lodrat, reklamat, pajisjet, Fast Food-et, dhe stilet e veshjes më të mira të asaj dekade. Një cilël dokumentarësh që do t’ju bëjë të udhëtoni në kohë e të përjetoni vizionin, tingujt dhe shijet e asaj epoke ikonike.

 

Zhanri

Kulturë

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të mërkurë 22:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin