PROGRAMET

Dita e tetë, e hënë – e premte, Ora 16:40, Dizi


Bahari është një studente e mençur dhe e çiltër. Ajo është rritur nëpasuri dhe ka një jetë të lumtur… Deri ditën që gjithçka u shemb.Nëna e saj Shenaz, e cila është një inxhiniere kompjuterike në kompaninLotus, vritet. Bahari largohet nga jeta e saj e sigurtë drejt një bote tëerrët. Njerëzit që vranë nënën e saj, i janë vëvë pas Baharit. Ajo mundohettë mbijetojë ndërkoh që punon për të zgjidhur misterin pas vdekjes së nënës së saj.

 

Regjia:

Cagri Vila Lostuvali, Ender Mihlar

 

Zhanri:

Mister | Aksion

 

Aktorë:

Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Bugra Gulsoy, Ceyda Duvenci, Cem Davran

 

Mosha e lejuar:

Mbi 15 vjeç

 

Viti i Prodhimit:

2018

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 16:40

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin