PROGRAMET

Ditari i Diellzës , e hënë – e premte, ora 17:30, Çufo


Diellza është një vajzë 10-të vjecare e cila ka hapur një sallon bukurie. Ajo është e famshme dhe shumë e zonja dhe gjatë punës mëson se problemet mund të zgjidhen me vendosmeri, kreativitet dhe duke punuar në grup…

 

Zhanri:

Serial për fëmijë

 

Viti:

2017

 

Mosha e lejuar:

Për çdo moshë

TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 17:30

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin