PROGRAMET

Dora dhe qyteti i humbur, Popcorn


Pasi ka kaluar pjesën më të madhe të jetës duke eksploruar xhunglën me prindërit e saj, asgjë nuk mund ta përgatisë Dorën për aventurën më të rrezikshme: gjimnazin! Por shumë shpejt ajo e gjen veten duke udhëhequr një majmun, një banor misteroz të xhunglës, dhe një grup adoleshentësh në një aventurë për të shpëtuar prindërit e saj dhe për të zgjidhur misterin e pamundur të qytetit të humbur prej ari.

 

Regjia

James Bobin

Aktorë

Isabela Merced, Eva Longoria, Benicio del Toro, Eugenio Derbez ect.

 

Zhanri

Aventurë

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin