PROGRAMET

Dr. Pimple Popper, çdo të premte, Ora 21:00, TLC


Në sezonin e ri të Dr. Pimple Popper, Doktoresha Lee merret me disa pacientë me kushte potencialisht kërcënuese për jetën: një grua, vetëbesimi i së cilës është shkatërruar pas 20 vitesh ngacmime të akneve në fytyrën e saj dhe një pacient që ka një gungë tëmadhe në kokë, që ai e ka quajtur butonin e tij të ndezjes/fikjes.

Sezoni 1

 

Zhanri

Reality

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të premte 21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin