PROGRAMET

Duna: Pjesa e Parë, Popcorn


Bazuar në romanin e Frank Herbert. Në një të ardhme të largët të njerëzimit, Duka Leto Atreides, një i ri i talentuar i lindur me një fat të madh, pranon të udhëtojë drejt planetit më të rrezikshëm në Univers i quajtur Duna, për të siguruar të ardhmen e familjes dhe popullit të tij.

 

Regjia

Denis Villeneuve

Aktorë

Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya

 

Zhanri

Aksion | Aventurë | Dramë | Fantashkencë

 

Viti i Prodhimit

2021

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

WordPress Lightbox Plugin