PROGRAMET

Dune: Part Two, Së shpejti… VOD


Në udhëtimin e tij mitik, Paul Atreides bashkohet me Chani-n dhe Fremen ndërsa kërkon hakmarrje kundër atyre që shkatërruan familjen e tij.

 

Regjia

Denis Villeneuve

Aktorë

Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson

 

Zhanri

Aksion | Aventurë | Epik | Fantashkencë

 

Viti i Prodhimit

2024

 

Mosha e lejuar

Mbi 15 vjeç

TRANSMETIMI

Së shpejti… ne VOD

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin