PROGRAMET

Dyluftim vdekjeprurës, Popcorn


Përshtatja më e fundit kinematografike e një prej video lojërave me popullore të të gjitha kohëve. Kur kampionët më të mëdhenj të Tokës thirren për të luftuar armiqtë e Botës Tjetër, ata duhet të zbulojnë fuqitë e tyre të vërteta për të shpëtuar planetin tonë nga asgjësimi total.

 

Regjia

Simon McQuoid

Aktorë

Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

 

Zhanri

Aksion | Arte Marciale | Fantazi

 

Viti i Prodhimit

2021

 

Mosha e lejuar

Mbi 17 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency

Njoftim
Kanalet Digitalb dhe SuperSport nuk do të mund t’i ndiqni më në platformën Tibo! Kontaktoni sa më parë me ne!

WordPress Lightbox Plugin