PROGRAMET

E zezë dhe blu, Popcorn


Një police fillestare afro-amerikane regjistron pa dashje me kamerën e saj vrasjen e një tregtari të ri droge. Pasi kupton se krimi u krye nga policë të korruptuar, ajo bashkohet me të vetmin person nga komuniteti i saj që është gatshëm ta ndihmojë dhe pëpiqet të arratiset si nga kriminelët që kërkojnë hakmarrje ashtu dhe nga policët që kërkojnë dëshpërimisht të fshijnë pamjet akuzuese.

 

Regjia

Deon Taylor

Aktorë

Naomie Harris, Tyrese Gibson, Frank Grillo, Mike Colter, Reid Scott etj.

 

Zhanri

Aksion | Thriller

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 13 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin