PROGRAMET

Elifi, e hënë – e premte, ora 18:00, Stinët


Historia e një vajze të vogël e cila dërgohet të jetojë në një fermë nga nëna e saj. Babai i Elifit zotëron fermën, por as ai dhe as vajza nuk e dinë që kanë lidhje. Me kalimin e kohës, tensionet rriten dhe Elifi e gjen veten në mes të një beteje për pushtet familjar.

 

Regjia:

Mahmut Katan, Betul Sevim

 

Aktorë

Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Volkan Çolpan, Emre Kivilcim etj.

 

Zhanri

Dramë | Serial

 

Viti

2014-2019

 

Mosha e lejuar:

Mbi 13 vjeç

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Nga e hëna në të premte 18:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin