PROGRAMET

Ema një shtrigë ëndrrash, e hënë – e premte, 15:15, Junior


Kur Ema dhe babai i saj shkojnë në një qytet të ri, ajo mendon se problemi kryesor është thjesht gjetja e shoqeve të reja, derisa fillon të kuptojë se ka fuqi të çuditshme dhe se është pjesë e një bote magjike shtrigash. Shumë shpejt ajo përpiqet t’i zotërojë fuqitë e saj para se t’ia vjedhin shtrigat e këqija dhe zbulon se ajo është e Zgjedhura, shtriga më e fuqishme që ka ekzistuar ndonjëherë.

Aktorë:

Paola Andino, Nick Merico, Paris Smith

 

Zhanri

Serial, komedi, fantazi

Viti i Prodhimit

2014

 

Mosha e lejuar

Për çdo moshë

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
E hënë – e premte 15:15 junior-logo

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

WordPress Lightbox Plugin