PROGRAMET

Emoji: Bota sekrete e emocioneve

Brenda çdo telefoni modern, qyteti i madh i Tekstopolisit është shtëpia ku jetojnë gjithë emojit. Të gjithë shprehin vetëm një emocion, përveç Xhinit, një emoji që mund të shprehë shumë emocione. I vendosur për t’u bërë si gjithë te tjerët, ai kërkon ndihmën e Qepallës dhe Të arratisurës dhe së bashku ata fillojnë një “app-venturë” fantastike ku do të zbulojnë një rrezik që kërcënon ekzistencën e telefonit.

 

Regjia

Tony Leondis

Skenari

Tony Leondis, Eric Siegel

Zërat Origjinal:

T.J. Miller, James Corden, Anna Faris , Maya Rudolph, etj…|

 

Zërat në Shqip:

Andi Begolli, Alban Musa, Esmeralda Metkaj, Klodjana Keco, etj…

Zhanri

Vizatimor | Aventurë | Komedi

Viti i Prodhimit

2017

 

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin