PROGRAMET

Emoji: Bota sekrete e emocioneve

Brenda çdo telefoni modern, qyteti i madh i Tekstopolisit është shtëpia ku jetojnë gjithë emojit. Të gjithë shprehin vetëm një emocion, përveç Xhinit, një emoji që mund të shprehë shumë emocione. I vendosur për t’u bërë si gjithë te tjerët, ai kërkon ndihmën e Qepallës dhe Të arratisurës dhe së bashku ata fillojnë një “app-venturë” fantastike ku do të zbulojnë një rrezik që kërcënon ekzistencën e telefonit.

 

Regjia

Tony Leondis

Skenari

Tony Leondis, Eric Siegel

Zërat Origjinal:

T.J. Miller, James Corden, Anna Faris , Maya Rudolph, etj…|

 

Zërat në Shqip:

Andi Begolli, Alban Musa, Esmeralda Metkaj, Klodjana Keco, etj…

Zhanri

Vizatimor | Aventurë | Komedi

Viti i Prodhimit

2017

 

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin