PROGRAMET

Fëmija i së keqes, Popcorn


Pas shumë përpjekjeve për të pasur një fëmijë, ëndrra e një çifti bëhet realitet kur në derën e tyre shfaqet një foshnje misterioze. Ndërsa djaloshi rritet, një forcë e errët duket se manifestohet brenda tij, dhe e ëma torturohet nga dyshimet e tmerrshme për të birin. Sapo Brandon fillon të veprojë sipas dëshirave të tij të errëta, të gjithë ata që i janë afër e gjejnë veten në rrezik të madh…

 

Regjia

David Yarovesky

Aktorë

Elizabeth Banks, David Denman, Jackson A. Dunn,  Abraham Clinkscales etj.

 

Zhanri

Horror

 

Viti i Prodhimit

2019

 

Mosha e lejuar

Mbi 15 vjeç

TRANSMETIMI

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Evolve Web Agency

Evolve Web Agency
WordPress Lightbox Plugin